2017 m. birželio 8 d., ketvirtadienis

REIKIA KATALIZATORIAUS NEPRAĖJAU TECHNIKINĖS

KUR NUSIPIRKTI KATALIZATORIŲ KAUNE VILNIUJE IR KITUOSE MIESTUOSE?

www.katalizatorius.lt
Išpjautas katalizatorius - problema Nr.1 TA centruose

 

Šiais metais techninės apžiūros darbuotojai negailestingi tiems automobiliams, kuriuose nerandama katalizatoriaus. O ypač tai aktualu toms mašinoms, kuriose katalizatorius išpjautas "kolūkietiškai" - tai yra virinimo siūlės matomos net gerai neįsižiūrėjus. Jos keleto pirštų storio ir čia jau nieko nebepakeisi.

KATALIZATORIŲ IŠPJOVIMAS ANT KIEKVIENO KAMPO...

↕↕↕

Daugiau nei prieš keletą metų katalizatoriai buvo pjaunami tiek bet kuriame garaže, tiek bet kuriame servise. Ir niekas niekam pretenzijų dėl tokio išmetimo sistemos patobulinimo neturėjo. Išpjovus katalizatorių šeimininkas gaudavo keletą šimtinių litų, o servisas savo ruožtu irgi uždirbdavo greitai ir be jokių garantijų suteikimo savo darbams. Ir vieni ir kiti žinojo, kad tai ką daro, nėra gerai..
DARBO KOKYBĖ NETURĖJO REIKŠMĖS
Visų tikslas buvo vienas - gauti kuo daugiau pinigų už išpjautą katalizatorių. O ar virinimo siūlės užklius einant TA techninę apžiūrą, niekas nesuko sau galvos. Nes... Techninės apžiūros darbuotojai į tai žiūrėjo, ne kaip į išmetimo sistemos konstrukcinį pažeidimą... Dabar laikai kiti. Viskas apsivertė aukštyn kojom ir skaudžiai kerta per tam tikrų markių ir modelių automobilių savininkų kišenes.

KOKIA KATALIZATORIAUS PAKEITIMO KAINA? 

(Daug naudingos info apie katalizatorius čia www.katalizatorius.lt

Reikia turėti omenyje, kad pakeitimo kaina ir katalizatoriaus kaina - du skirtingi dalykai. Jeigu kyla klausimas "Kiek kainuoja pakeisti katalizatorių?" tai vienareišmiško atsakymo nėra. Kaina gali svyruoti nuo 30,- eurų iki 150,- viskas priklauso, nuo to kurioje vietoje ir kaip katalizatorius sumontuotas jūsų automobilyje. Kadangi kaina skaičiuojama valandomis, nuo jų ir priklauso kiek sumokėsite.

KADA PRIVALOMA KEISTI ARBA ŠALINTI  KATALIZATORIŲ?

Ar žinojote po kokio remonto būtinas katalizatoriaus keitimas? Pasirodo turbinos remontas - tas remontas, į kurį negalima žiūrėti pro pirštus. Jeigu nepakeisite katalizatoriaus ar su juo kartu einančio dpf filtro, gali reikėti turbokompresorių remontuoti dar kartą ir už savo pinigus... apie tai daugiau čia http://www.greitasiskurjeris.lt/2017/06/turbinos-restauravimas.html 

NAUJO KATALIZATORIAUS KAINA 

O jei kalba eina apie naujo katalizatoriaus kainą - ji gali nustebinti kartais ir pinigų negailinčius savo automobiliui vairuotojus. Jeigu naujas katalizatorius senam Golfui su pakeitimu kainuoja iki 160,- eurų, tai 2007 metų vienam Mercedes modeliui reikės pakloti apie 2000,- eurų.
  • Kodėl taip brangiai?
Brangu todėl, kad katalizatorius gaminančios įmonės europoje gamina ne visiems modeliams originalų pakaitalus. Todėl originalaus katalizatoriaus kaina didelė dar ir dėl to, kad jis savo bakelyje turi ir dpf / fap suodžių filtrą. Taigi, teks pirkti naują arba naudotą.
  • Naudotas katalizatorius...
Ar pavyks tokį gauti? Čia atsakymas paprastas - jeigu pavyks gauti naudotą katalizatorių, tai džiaukitės. Nes tai tolygu laimėjimui loterijoje... Todėl net nebandykite derėtis, o visu greičiu važiuokite jo pirkti.
Atsiminkite, jog katalizatoriai ir suodžių filtrai - pati einamiausia naudoto automobilio dalis, kurią automobilius ardantys žmonės parduoda dar nepradėjus išrinkinėti mašinos
GALI TEKTI NUOMOTIS AUTOMOBILĮ
↕↕

Na o jeigu matote, kad pinigų neturite šiam momentui galite ieškoti, kas užsiima pigia automobilių nuoma. Tai bus gerokai pigiau, nei papulti policininkui ir susimokėti porą šimtų eurų už technikinės apžiūros nebuvimą...

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą