2017 m. birželio 7 d., trečiadienis

SPORTINIU AUTOMOBILIŲ NUOMA

Sportiniai automobiliai nuomai www.NoriuAuto.lt

AR LIETUVIAMS REIKIA SPORTINIŲ MAŠINŲ NUOMOS?

"Noriu išsinuomoti sportinį automobilį" - tai tikrai ne vieno lietuvaičio galvoje atsirandanti mintis, kai reikalinga automobilio nuoma. Tačiau kaip išsirinkti kur ieškoti nuomos bendrovės, galinčios pasiūlyti tokią transporto priemonę?

Kiek teko kalbėti, su vienos įmonės vadovu, kuri nuomoja tranporto priemones, tokių automobilių paklausa yra, tačiau siūlančių tokias mašinas tik keletas per visą Lietuvą. Kodėl? Atsakymas bus ne vienas. Bet kuriuo atveju nuomoti tokį automobilį neapsimoka...

IŠSINUOMAVAU - IR "LAUŽAU"

Esame tokie, kad savo daiktus saugome kaip savo akį. Tapus nebereikalingais dedame į sandėliuką ar garažą, bet jokiu būdu neatiduosime kažkam... kam galbūt labai reikia. Tuo tarpu, kai pačiumpame ką nors svetimo, tai stengiamės iš to gauti viską, ką tik įmanoma. O jei dar už tai mokėjome pinigus - tai galime daryti ką tik norime. Nuomojami automobiliai ši lietuvių charakterio bruožą pajaučia labiausiai.

NA BENT TRUPUTĮ "PASPAUSIU"

Kartą teko kalbėti su vienu geru bičiuliu, kuris atidavęs į servisą remontui savo automobilį gavo pakaitinį. Žmogus išsilavinęs, inteligentiškas, metuose, pagal profesiją ir profesionalumą vienas griausią reputaciją turintis advokatas Lietuvoje. Ir ką jūs manote, net tokie žmonės nepraleidžia progos pabandyti svetimo automobilio galimybes. Jo žodžiais kalbant logika tokia "Taigi autoserviso automobilis - jiems susiremontuoti vieną kitą pakabos gumą, šarnyrą ar sailenbloką, beveik nieko nekainuoja"

O MOKĖTI GALIU TIK 15 EUR,- UŽ PARĄ 

Taigi, malonumas už 15,- eurų  visai dienai, sutikite - nerealus dalykas. Todėl norintiems sportinio automobilio bus pasiūlyta BMW X5 ar X6 nuoma, kur už parą mokėsite 80-100 eurų. Nors daugelis kompanijų užsiimančių prabangių automobilių nuoma net už tokią kainą nenori atiduoti gerų automobilių, todėl teikia tik automobilio nuomos su vairuotoju paslaugą, kurios apmokėjimas vyksta kas valandą.

REZIUME:

Tikrą sportui paruoštą automobilį galima išsinuomoti tik valandomis ir tik tam tikroje zonoje. Sportinio stiliaus automobilį išnuomos tik retos nuomos įmonės, nes niekas nesistengia tokių mašinų turėti savo nuomos parke. Vieną iš jų radome čia http://www.autocar.lt/sportiniu-automobiliu-nuoma/
Anot www.AutoCar.lt vadovo, kažkodėl šitas automobilis pageidaujamas labiau nei naujų Audi VW grupės modeliai.

1 komentaras: